Black Vision RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijedlozi za forum

Go down

Prijedlozi za forum Empty Prijedlozi za forum

Komentar by Benjo Boss Sun Feb 15, 2015 9:27 pm

Pravila podforuma Prijedlozi za forum.
Obavezno poštovati osnovna pravila foruma. Sva osnovna pravila vaše i u ovom podforumu! U koliko budete kršili neko od pravila, bit' će te strogo kažnjeni!
Svaka tema mora da sadrži navedeni forumular. U koliko nema navedenog formulara, tema će biti ODBIJENA (zaključana). Navedeni formular možete pronaći u ovoj temi.
U ovom podforumu je zabranjeno objavljivanje postova tipa: "Ja sam za, od mene ne i sl.." Za sve postoji anketa. Ako želite komentarisati, morate obrazložiti, zašto ste dali glas da ili ne!
Svaka tema OBAVEZNO mora da sadrži PREFIKSE tipa: [PRIJEDLOG]. U koliko tema ne bude imala prefikse, bit će ODBIJENA (zaključana!)
Tema mora da sadrži ANKETU! Dodavanje ankete možete pronaći u gornjem desnom kutu! Svako glupiranje u anketi bit' će kažnjivo!
Prije nego što date prijedlog nešto, provjeriti da li je neko već to predlagao da se tema ne dupla!
Zabranjeno je otvaranje iste teme više puta! (U slučaju da je ODBIJENA ili nešto slično...)

Molimo Vas da poštujete ova pravila tako i sva osnovna pravila foruma!


Formular za postanje prijedloga:

Vaš nick na forumu:
Prijedlog za poboljšanje foruma:
Komentar:
Benjo Boss
Benjo Boss
Admin

Broj komentara : 12
Join date : 2015-02-15

https://gu-blackvision.forumbo.net

Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu